Perde Yıkama Hizmeti

Profesyonel Perde Temizliği
ProjePerde.com, perde uzmanlığına sahip, nitelikli personel ve ekipman ile çalışan profesyonel bir kuruluştur. Perde Yıkama hizmeti olarak adlandırılan hizmetin gerçek tanımı perde temizliğidir. Çünkü her perde yıkama işlemine uygun olmadığı gibi, perde temizliği kirin isin çıkarılmasından fazlasıdır ve sağlığınız açısından hijyenik bir temizlik yapılması çok önemlidir.

Perdenin çeşidi, kumaş vb materyal yapısına uygun olarak temizleme işlemine alınarak, ilk günkü halini alması sağlanır. Yapılan tezmileme işleminde perdenin zarar görmemesi, renklerinin canlı, kumaşının sağlam ve hijyenik olmasına dikkat edilmeli, kurutma ve ütüleme işlemleri uygun ortam ve sıcaklıklarda yapılmalıdır.

İpek, tül, keten, saten vb. ya da özel dokuması olan kumaş perdelerde kesinlkle yıkama işlemi yapılmamalıdır. Bu tür perdelerde özel kimyasallar ile kuru temizleme işlemi uygulanmalıdır. Polyester vb perdelerde ise, özel temizleme makinaları kullanılması gerekmektedir. Çok özel bazı perde türleri için ise özel ürünler ile elde hassas temizleme hizmeti yapılmalıdır.
Temizliği yapılan perdeler, gerekiyorsa kurutma ve ütüleme işlemine alınırken yine perdenin hassasiyetlerine dikkat edilmelidir.
Uygun paketleme ile taşıma esnasında zarar gelmemesi için kesinlikle önlem alınmalıdır.

Her türlü perdeniz için Garantili Profesyonel Perde Yıkama teklifi isteyiniz. Profesyonel hizmetin ekonomik çözüm avantajlarını kaçırmayınız.

Korniş Montaj Hizmeti

Hızlı, profesyonel, ekonomik korniş montajı:

ProjePerde, korniş montajı taleplerinize acil olarak yanıt verir. Profesyonel ekibimiz; perdenizin türüne, cam şeklinize ve tavan geometrisine göre dikkatle yapılması gereken korniş montajınızı aynı gün içinde gerçekleştireek, hızlı ve ekonomik bir çözüm sağlar.

Korniş takmak diye tabir edilen korniş montajı, profesyonel bir iştir. Perdenin camınızda uygun şekilde durması, mekanızmasının problemsiz çalışması ve dayanıklı olması çok önemlidir.

Acil Korniş Montajı ihtiyaçlarınız için özel anlaşmalı olduğumuz projelerde 2 saat, diğer konutlarda aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Randevu saatinde adresinizde olan ekibimiz, her türlü ekipman ile herhangi bir dağınıklık ya da toz bırakmadan temiz ve hızlı bir şekilde ihtiyacınıza cevap verir.

Projenize özel uygun fyatlarımız ve profesyonel hizmetlerimiz ile zahmetsiz korniş montajı yaptırın.

Perde Tadilat ve Tamirat Hizmetleri

Özenle seçip yaptırdığınız perdeleriniz zaman içinde hasar görebilir ya da mekanizmaları arızalanabilir. Böyle durumlarda perdenizi gözden çıkarmanız gerekmez.
Profesyonel olarak alacağınız tadilat ve tamirat hizmetleri ile perdenizi ilk günkü ihtşamlı haline kavuşturabilirsiniz.
Farklı perde türlerinin farklı sorunları oluşabilir. Genel olarak her türlü perde için tadilat ve tamirat imkanınız olduğunuzu biliyor musunuz?
Perdeleriniz ile ilgili yaşadığıdınız talihsizlikler ya da arızalarda ProjePerde ekibi hizmetinizde.
Aynı gün adresinizde keşif yapacak olan profesyonel ekibimiz, arıza, ya da hasarın giderilmesi ile ilgili sizlere en doğru çözümü en uygun fiyatlarla sağlacaktır.

Detaylı bilgi, teklif ve randevu almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Menü
Call Now Button

Bize Şimdi Whatsapp'tan Yazabilirsiniz.
Perde seçimi ve dekorasyonu, en güncel ve en uygun perde fiyatları hakkında bilgi alın.
ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

Alttaki butona tıklayarak talebinizi hemen bildirin.

Sohbet Başlatın