Perde Fiyatı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Biliyor muydunuz?

Perde Fiyatları birçok değişkene bağlı olarak değişir. Örneğin her stor perde aynı değildir. Sağlıklı, uzun ömürlü ve kaliteli bir perde ile aksi özelliklere sahip bir perde görünüş olarak çok yakın olabilir. Tercihinizi yaparken dikkat edin. Bununla birlikte yeni sezonda perde fiyatları bazı markalar tarafından güncellendi. Bazıları yeni modeller çıkardı. Bunları biliyor muydunuz?

Proje Perde olarak en yaygın ve kaliteli markalar ile çalışırız.

Bir başka öneri; perde internetten (online) satın alınmaz. Yanlış tercih yapmanız çok olasıdır. Ayrıca ona dokunmanız, dekorasyonunuzla uyumunu görmeniz gerekir. Bununla birlikte çoğu perdenin montajı uzmanlık gerektirir ve hassas ölçüler perdenin duruşu ve kullanımı açısından çok önemlidir. Ama hiç vaktiniz yok, öyle değil mi? 🙂

Proje Perde tam da bu ihtiyaçtan yola çıkmıştır. İnternet’teki ürün karmaşasına ve yanıltıcı seçeneklere alternatif üretiyoruz. Uzmanlığımızı ayağınıza getiriyor, en uygun fiyata en doğru perdeyi sunuyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

  • Siz kısaca ihtiyacınızı ya da talebinizi iletiyorsunuz.
  • Sizinle hemen iletişime geçiyor, detayları öğreniyor, gerekirse ücretsiz keşif ve ölçü hizmetimiz için aynı gün adresinize geliyoruz.
  • Örnek modellerimiz ve kartelamızdan sizin için en uygun perdeyi birlikte belirliyoruz. ( Dilerseniz, renk, desen, materyal seçimini dekorasyonunuza göre seçerken, uzmanlarımız size fikir konusunda yardımcı oluyor.)
  • Seçtiğiniz perdeye dokunuyor, nasıl duracağını görüyorsunuz.
  • Seçimlerinizi -genellikle- hemen fiyatlandırıyoruz.
  • Eğer teklifimiz sizin için uygunsa, perdenizi hemen hazırlıyor, ücretsiz montaj hizmetimizle profesyonel olarak uygulamasını yapıyoruz.
  • Sorunsuz, hızlı ve ekonomik çözümün keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Kulağa hoş geliyor değil mi?

O zaman hemen şimdi başlayalım!

25%
10 Dakikada Teklif Al

Sadece 30 saniyede aşağıdaki bilgileri doldurup, perde ihtiyaçlarınız için en avantajlı fiyat teklifini 10 dakika içinde alabilirsiniz.

Montaj Detayı
İsteğe bağlı olarak mekanizma tercihinde bulunabilirsiniz.
Ek Bilgiler
Aşağıda isteğe bağlı ek bilgi alanları mevcuttur. Perde modeli ile ilgili, biliyorsanız ölçüsü ya da iletmek istediğiniz herhangi bir detayı bildirebilirsiniz.
İletişim Bilgileriniz
Şimdi İletişim Bilgilerinizi yazıp formu yollayabilirsiniz.
Menü
Call Now Button

Bize Şimdi Whatsapp'tan Yazabilirsiniz.
Perde seçimi ve dekorasyonu, en güncel ve en uygun perde fiyatları hakkında bilgi alın.
ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

Alttaki butona tıklayarak talebinizi hemen bildirin.

Sohbet Başlatın