ZEBRA PERDE

Zebra perde aslında bir stor perde modelidir. Zebra adını alması çizgili görünümünden kaynaklanır. Mekanik bir sistemle çalışır. Hem gece hem gündüz kullanımına uygundur. Malzeme, renk ve desen yelpazesi oldukça geniştir. Özellikle mutfak ve çocuk odası gibi dinamik mekanlarda ve modern ev dekorasyonlarında zevkle tercih edebilirsiniz.
Görünüm olarak stor perdeler ile benzerlik gösteren zebra perdeler, hem gece hem de gündüz kullanılabilir olmalarıyla öne çıkar. Zebra perdeler sayesinde gece olduğunda ortamı karartmak için kalın perde, gündüz olduğunda ise aydınlatmak için tül perde kullanmak zorunda kalmaz, tek perde kullanmanın pratikliğinden faydalanabilirsiniz.
Pratik olmaları sayesinde gerek evlerde, gerekse ofislerde sıkça tercih edilir.
Birbirinden şık zebra perde modelleri arasından yapacağınız seçimlerle evinizde modern ve zarif bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Sadece yetişkinler için değil, çocuk ve bebek odaları için tasarlanmış zebra perde modellerini de inceleyerek farklı desenlerdeki perdeleri evinizin farklı farklı odalarında kullanabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ücretsiz keşif ve montaj hizmetimiz için hazır.

ZEBRA PERDE MODELLERİ

ProjePerde uygulamaları içinde yer alan; düz, çiçekli, benekli, degradeli, geometrik desenli, çizgili, ekoseli gibi onlarca desen seçeneği arasından ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Örnek Uygulamalarımız

Diğer Perde Çeşitlerini İncelediniz mi?

Menü
Call Now Button

Bize Şimdi Whatsapp'tan Yazabilirsiniz.
Perde seçimi ve dekorasyonu, en güncel ve en uygun perde fiyatları hakkında bilgi alın.
ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

Alttaki butona tıklayarak talebinizi hemen bildirin.

Sohbet Başlatın