STOR PERDE

Stor Perde modellerini bilmeyen yoktur. Ev dekorasyonunun tamamlayıcı parçaları arasında yer alan perde modelleri, günümüzde farklı türlerde dizayn ediliyor. Yeni modeller içerisinde yer alan stor perdeler, gerek şıklık gerekse pratiklik açısından daha fazla tercih ediliyor. Stor perde seçenekleri, modern tasarımlarıyla evinizin ambiyansına farklılık getiriyor. Taş ve boncuk gibi farklı materyallerle zenginleştirilen perde modellerini tercih ederek yuvanızı modern bir şekle dönüştürebilirsiniz. Mobilya ve diğer aksesuar eklemelerinize uygun perde seçerek, uyumlu bir ev dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Stor perde özel bir mekanizma yardımıyla çalışan, kumaşın üstteki boruya sarılmasıyla açılan ve bunun tersi harekette kapanan bir perde türüdür. Stor perdede kumaş, tüllerin aksine gergin durur ve zebra perdelerin aksine tek parçadır. Boru kısmının pencere üstündeki duvara monte edilmesi gerekir.

Misafir odasından salona, oturma odasında çocuk odasına kadar evin her bölümüne özel stor modeller tasarlanabilmektedir.

Dekostillerin her geçen gün yenilenmesiyle beraber, perde modelleri de çeşitleniyor. Güneşlik yerine kullanılan stor modellerin birçok yönden avantajı bulunuyor. Gizlilik konusunda ideal olan modeller, evinize ahenk katmak amaçlı oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Ev, ofis veya şirket gibi daha birçok yaşam alanınıza uyum sağlayan modeller, çağdaş bir ortam oluşturmanıza imkan tanıyor. Stor perde çeşitlerinin bir diğer avantajı da birinci sınıf ışık kontrolünden geçiyor. Kalın kumaşlı blackout modeller ışığı tamamen kapatırken; ince modeller, odanızı hafif gün ışığı ile aydınlatıyor.

Stor Perde tercihlerinde ProjePerde.com avantajları ve uzmanlığını hemen keşfedebilir, ücretsiz keşif ve montaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

STOR PERDE MODELLERİ

Dekotrendlere bağlı olarak her geçen gün yenilenen stor perdeler, farklı modellerle ön plana çıkıyor. Polyester, jakar desenli ve screen gibi stor perde modelleri, son yıllarda sıklıkla tercih ediliyor. Polyester modeller, sade ve düz formları ile hem iş yerlerine hem de evlere şıklık katıyor. Bej, kırmızı ve gri gibi her renk tonu bulunan polyester modeller ile yuvanızı sade bir ambiyansa bürüyebilirsiniz. Dilerseniz mobilya ve perde uyumu zıt parçalardan seçerek eklektik bir dekorasyon deneyimleyebilirsiniz.

Örnek Uygulamalarımız

Diğer Perde Çeşitlerini İncelediniz mi?

Menü
Call Now Button

Bize Şimdi Whatsapp'tan Yazabilirsiniz.
Perde seçimi ve dekorasyonu, en güncel ve en uygun perde fiyatları hakkında bilgi alın.
ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

Alttaki butona tıklayarak talebinizi hemen bildirin.

Sohbet Başlatın