KUMAŞ (FON) PERDE

Kumaş Perde, hazır perde almak istemeyenler için ideal, perdelik kumaş alarak kendi perdesini diktirebilecekleri bir seçenektir.. Böylece, istediğiniz odaya ve pencereye uygun ölçüleri ayarlayabilirsiniz ve kişiselleştirilmiş perde modelleri meydana getirebilirsiniz. Renk ve doku açısından neredeyse sınırınız yok.

Fon perde de dekorasyonumuza canlılık katacak olan bir diğer perde modeli. Özellikle salon ve ev dekorasyonu için sıklıkla tercih ediliyor. Perdelerin desen çemberi; çiçekten asimetrik çizgilere, yazı baskılarından gökkuşağı geçişlerine kadar değişiklik gösteriyor. Renkli ve dökümlü modellerden, ışığı engelleyen karartma perde ve siyah fon perde modellerine dek çeşitlenen fon perde modelleri kumaş konusunda da dikkat gerektiriyor.

Asil ve iddialı bir dekorasyon elde etmenizi sağlayan fon perde çeşitleri, renk açısından geniş bir çeşitlilikle karşınıza çıkıyor. Bordo, gold ve kahve gibi daha pek çok renk seçeneği bulunan modeller, son yıllarda pastel tonlarla popülerliklerini koruyor. Fon modellerin tamamlayıcı detayları ise hareketli ve estetik bir dekorasyon kazanmanızı amaçlıyor. Tamamlayıcı detaylar arasında boncuk, taç ve kemer eklentisi gibi parçalar bulunuyor. Sade formda dizayn edilmiş perdelerinize, beğeniniz doğrultusunda tercih edeceğiniz tamamlayıcı aksesuar ile hareketlilik getirebilirsiniz. İster bir kemer eklentisi ile havalı görünüm yaratabilir, isterse de boncuk işlemeli detaylarla elegant duruş sağlayabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz, ücretsiz keşif ve montaj hizmetimiz için hazır!

Kumaş Fon Perde Modelleri

Kumaş Fon perde modelleri içerisinde, her tarza uygun model bulunuyor. Desenleriyle, renkleriyle ve tamamlayıcı detaylarıyla göz dolduran modeller, evinizi daha göz alıcı bir şıklığa dönüştürüyor. Canlı renklere bulanan floral desenli modeller, daha enerjik bir dekorasyon elde etmenize yardımcı oluyor. Dekorasyon trendlerine bağlı olarak yenilenen fon perde seçenekleri, son yıllarda Helenistik desenlerle ve 3D baskılarla da göze çarpıyor. Daha çok vintage ve retro stillerinde görülen Helenistik desenli modellerle, yuvanızı modern ve göz alıcı şekilde dekore edebilirsiniz. Canlı renklerle bezenmiş 3D baskılı perdelerine de çocuk veya genç odalarında yer verebilirsiniz.

Örnek Uygulamalarımız

Diğer Perde Çeşitlerini İncelediniz mi?

Menü
Call Now Button

Bize Şimdi Whatsapp'tan Yazabilirsiniz.
Perde seçimi ve dekorasyonu, en güncel ve en uygun perde fiyatları hakkında bilgi alın.
ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

Alttaki butona tıklayarak talebinizi hemen bildirin.

Sohbet Başlatın