Hem Pratik Hem Modern: Jaluzi Perde

Jaluzi veya jaluzi perde şerit biçiminde levhalardan yapılmış olan, evlerde ve iş yerlerinde tül perdenin yerine geçen ve kapatıldığında dışarıdan görüşü tamamen engelleyen bir düzenektir.

Jaluzi perdenin dilimleri genelde metal veya plastikten yapılır ama ahşap jaluziler de epey yaygınlaşmış durumda ve mobilyalarla müthiş uyum sağlıyor. Jaluzi perde modelleri sıklıkla pencerenin iç kısmında, camın dışında kullanılır. Bunlar elle kullanılan veya motorla çalışan bir düzeneğe sahiptir. Bunlar kolayca temizlenebilir ve tamir edilebilir. Ayrıca, çift cam arasında takılabilen perdeler de vardır ve bunlara jaluzi cam denir. Bunlar daha farklı modellerdir, montajları özel olarak yapılır, otomatik çalıştırılır ve takıldıktan sonra sizin müdahalenize kapalıdır.

Jaluzi Perde tercihlerinde Proje Perde avantajları ve uzmanlığını hemen keşfedebilir, ücretsiz keşif ve montaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

JALUZİ PERDE MODELLERİ

Gereksinimlerinize ve oda tasarımınız ya da odanızda kullandığınız mobilyalara bağlı olarak tercih edeceğiniz jaluzi perde modelleri, yapı olarak değişiklik gösterir. Parlak, mat, delikli ya da desenli ürünler, yer verildiği alan nasıl olursa olsun uyum sağlayabilecek renk ve tonlarda üretilir. Bunun yanı sıra jaluzilerin döner yapıdaki kanatları seçeceğiniz modele göre plastik, alüminyum ya da ahşap olabilir. Üretim malzemesine göre renklerinde de birçok farklılık bulunan ürünler, dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanımlar için ideal yapıdadır.

Örnek Uygulamalarımız

Diğer Perde Çeşitlerini İncelediniz mi?

Menü
Call Now Button

Bize Şimdi Whatsapp'tan Yazabilirsiniz.
Perde seçimi ve dekorasyonu, en güncel ve en uygun perde fiyatları hakkında bilgi alın.
ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

Alttaki butona tıklayarak talebinizi hemen bildirin.

Sohbet Başlatın