DİKEY PERDE

Dikey perde, dikey toplama yapma özelliğine sahip geniş ve yüksek cepheli camlarda kullanılan trend bir perde türüdür.

PVC, kumaş ve alüminyum bant seçenekleri mevcuttur. Kumaş dikey perdeler genellikle işyeri, fabrika, okul ve hastane gibi yerlerde kullanılmasına rağmen artık yeni ve modern evlerde de tercih edilmektedir. Dikey toplama yaptığı için geniş ve yüksek cepheli camlarda kullanımı uygundur.

Güneşten maksimum değerde yararlanma sağlayan, aynı zamanda güneş ışığına istenilen yön ve açı verilebilmesine imkan tanıyan mekanizmalı bir perde sistemidir. Bir alüminyum ray üzerinde bantları taşıyan vagonların bulunduğu dikey perde sisteminde, ip mekanizması bantların bağlı olduğu vagonları sağa sola veya ortadan iki yana hareket ettirebilir. Zincir kumandası ise bantları kendi ekseninde döndürerek ışık ayarının yapılmasını sağlar.

ProjePerde.com aracılığı ile en çok tercih edilen, mekanınız için en uygun dikey perde modelini seçebilir, ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetimiz ile ev dekorasyonunuz için tamamlayıcı unsur olan perdenizi en uygun fiyat ve profesyonel hizmet rahatlığında tercih edebilirsiniz.

Dikey Perde tercihlerinde ProjePerde.com avantajları ve uzmanlığını hemen keşfedebilir, ücretsiz keşif ve montaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

DİKEY PERDE MODELLERİ

PVC, kumaş ve alüminyum bant seçenekleri bulunan dikey perde modelleri arasında seçim yapmak, dekorasyonunuz için en uygun dikey perde modelini seçmek için iletişime geçebilirsiniz.

Örnek Uygulamalarımız

Diğer Perde Çeşitlerini İncelediniz mi?

Menü
Call Now Button

Bize Şimdi Whatsapp'tan Yazabilirsiniz.
Perde seçimi ve dekorasyonu, en güncel ve en uygun perde fiyatları hakkında bilgi alın.
ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

Alttaki butona tıklayarak talebinizi hemen bildirin.

Sohbet Başlatın