Kamusal Alan Perde Modelleri ve Fiyatları (Güncellendi!)

Otel Perdesi Modelleri

Otel Perdesi Modelleri

Otel Perdeleri ve oda dekorasyonu alanında profesyonel hizmetler sağlayan Proje Perde ekibi, otelin genel konseptine ve müşteri profiline uygun seçimler yapmanızda ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlar.
Otel dekorasyonunun ayrılmaz bir parçası olan otel perdesi seçiminde hem dekoratif hem de işlevsel hassasiyetler bulunmaktadır. Kullanılan malzeme, materyal ya da kumaşlar seçilirken dikkat edilmelidir.
Temizliği kolay, uzun ömürlü perde modellerinden, butik oteller için özel tasarım perdelere kadar geniş bir yelpaze içinden yapılacak tercihlerde birçok mekanizma seçeneği ile fark yaratılabilmektedir.

Otel Perdesi Fiyatları

Otel Perdesi ihtiyaçlarınızda Proje Perde Ekibinin deneyim ve uzmanlığından ücretsiz olarak faydalanabilir, en iyi fiyat teklifi için Proje Perde avantajlarını öğrenebilirsiniz.

Hemen Şimdi İletişime Geçin.

Hastane Perdesi Modelleri

Hastane Perdesi Modelleri

Hastane perdeleri genellikle özel niteliğe sahip perdelerdir. Sağlık kurumlarının hijyen standartlarını karşılayacak, antibakteriyel özellikler taşımalıdır. Bu anlamda gerekli sertifikaya sahip olmalıdır.
Hastane perdesi olarak en çok tercih edilen perde çeşitleri arasında PVC dikey perdeler ve SunScreen Stor Perdeler örnek olarak verilebilir. Genellikle raylı sistemler tercih edilmesine rağmen, spererator sistemler de yoğunlukla kullanılmaktadır.

Hastane Perdesi Fiyatları

Hastane perdesi fiyatları hakkında teklif almak için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz. Proje Perde Ekibi, hastane perdesi ihtiyaçlarınızda gerekli analiz, raporlama ve önerileri ile destek verirken, en iyi teklifi almanız için kurumsal ayrıcalıklara sahiptir.

Okul Perdesi Modelleri

Okul Perdesi Modelleri

Okul Perdesi Projelerimiz kapsamında; derslikler, yönetici ve öğretmen odaları ile yatılı okullarda yatakhane odalarının perdelerinden, okul öncesi kreşlerde kullanılması gereken perde modellerine kadar her alan için özel çalışmalarımız bulunmaktadır.

Dersliklerde stor ve dikey perde modelleri ile, akıllı tahta ve projeksiyonun daha iyi görünebilmesi için ışığın kısmi ya da tamamen kesilmesi için SunScreen ve Blackout modellerimizden faydalanabilirsiniz.
Ayrıca alev almayı zorlaştıran perde modellerimizin de tercih edileceği alanlar planlanabilir. Detaylar için iletişime geçiniz.

Okul Perdesi Fiyatları

Okul Perdesi fiyatları hakkında araştırma yaparken uzman desteği alınması, amaca en uygun perdeye, en iyi fiyatla ulaşmak için çok önemlidir. Okul Perdesi ihtiyaçlarınız hakkında ücretsiz danışmanlık, detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için Proje Perde ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Perde Çeşitlerini İncelediniz mi?

Menü
Call Now Button

Bize Şimdi Whatsapp'tan Yazabilirsiniz.
Perde seçimi ve dekorasyonu, en güncel ve en uygun perde fiyatları hakkında bilgi alın.
ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

Alttaki butona tıklayarak talebinizi hemen bildirin.

Sohbet Başlatın